פריוריטי / זום לניהול הכספים בעסק

חקר מתחרים

שמה של תוכנת הפריוריטי זום הולך לפניה, ועסקים גדולים וקטנים כאחד עושים בה שימוש ומדווחים על שביעות רצון גבוהה מאד. בשונה מתוכנות אחרות שמציעות מגוון מצומצם של יישומים, תוכנת הפריוריטי זום מעניקה לכם מענה נרחב ונגיש, בשפה שקל מאד להסתגל אליה.

זהו לא סוד שהמוטיבציה להקמת העסק שלכם הייתה רווח כלכלי. על מנת שגם אתם תוכלו לעקוב אחר ההכנסות וההוצאות שלכם, להפיק דו"חות ומשכורות, לנהל את התזרימים ולבצע עוד שלל פעולות שהמשותף להן הוא כסף – אתם זקוקים לתוכנה איכותית, יעילה וחכמה. לא תופתעו לגלות כי גם בכל הקשור לענייני הכספים – פריוריטי זום ניצבת לצידכם. אילו פעולות תוכלו לבצע באמצעותה? מגבייה ועד תזרים מזומנים פריוריטי זום.

יתרונות ברורים שיש ל-Priority

ראשית, כדאי לציין בפניכם מספר יתרונות בולטים שיש לפריוריטי זום בתור תוכנה לניהול כספים:

  • המערכת מסונכרנת ו"מכירה" את חוקי המס המוכתבים בישראל (מסייעת לכם בשמירה על החוק).
  • ניתן להשתמש במערכת עם מטבעות שונים, ולא רק עם שקל.
  • כמנכ"לים, אתם יכולים לפקח על הפעילות של מחלקת הכספים והגבייה.
  • המערכת מעניקה מענה רחב ומלא עבור כל הפעולות הפיננסיות שבעסק.
  • המערכת משתלבת בהרמוניה מלאה עם כל מערכות הארגון שלכם.
  • כידוע, ניתן להגדיר את קבוצת המשתמשים המורשים להיחשף למידע.

פריוריטי / זום לניהול הכספים בעסק

כשהלקוחות שלכם בסטטוס של "חייבים", פריוריטי זום גובה בעבורכם

אז איך פריוריטי זום משררת אתכם? ראשית, עם גביית החובות. כעסק המעניק שירותים, סביר כי לצד הלקוחות שדואגים לשלם לכם בזמן את שמגיע לכם, גם ישנם אלו שקצת קשה יותר לגבות מהם את התשלום בזמן. כל עוד הייתם משרתים לקוחות בודדים, הייתם יכולים להתנהל אל מול לקוח ברמה האישית. פריוריטי זום חוסכת מכם את ההתעסקות, ובאמצעותה ניתן לתקשר עם הלקוח החייב בשלל דרכים. התוכנה לא רק מסמנת את הלקוח כ"חייב", אלא שהיא גם שולחת התראות מתאימות ללקוחות החייבים.

משכורות העובדים – גם דרך פריוריטי זום

אי אפשר לדבר על כספים מבלי לדבר על המשכורות המופקות לעובדים שלכם. אז כן, גם משכורות העובדים, עם פירוט מלא אודות היקף השעות, ההפרשות והתגמולים – מופקות דרך התוכנה החכמה. בהקשר זה, דעו כי התכונה יכולה לתפקד גם בתור שעון הנוכחות של העובדים – כך שמדובר על תוכנה אחת המשרתת אתכם עם שלל יישומים שונים.

פריוריטי / זום לניהול הכספים בעסק

נהלו את התקציב החודשי, הרבעוני והשנתי באמצעות פריוריטי זום

עד היום הייתם מתנהלים באמצעות קובץ אקסל? אין עוד צורך בו. פריוריטי זום מעניקה לכם מענה חכם ואידאלי לכל פעולה, מטרה או משימה. לא רק שתוכלו להגדיר תקציבים תקופתיים, אלא שגם תוכלו לעקוב אחר מחלקות שונות בארגון, וכך להבין האם כל מחלקה עומדת ביעדים שלה. לדוגמה: למחלקת הפיתוח תקציב X, בעוד למחלקת העיצוב תקציב Y – איך כל מחלקה מתמודדת עם התקציב? כידוע, אחד היתרונות הבולטים של פריוריטי זום הוא היכולת לפקח בכל רגע נתון על כל אלמנט, עובד ומחלקה בארגון – זהו כוחה של מערכת אחת בשפה אחת המוכתבת בכל המחלקות.

אז איך הסתיימה השנה שלכם?

מצד אחד תוכלו לחכות לדו"חות של רואה החשבון שלכם, אך מצד שני יש לכם גם אפשרות להפיק דו"חות מתוכנת פריוריטי זום. כידוע, כעסק חשוב לכם להיות עם יד על הדופק דרך קבע באשר לרווחים וההפסדים שלכם. תוכלו להפיק את הדו"ח הרלוונטי בכל נקודת זמן – כך שתוכל להשתקף בפניכם תמונה רלוונטית, באמצעותה תוכלו לשנות את דפוסי הפעולה שלכם, או לשמר את אלו הקיימים.

פריוריטי זום– הצעד הראשון להתייעלות העסק

כשיש לכם תוכנה אחת המאפשרת לכם לפקח על כל המתנהל מבחינה פיננסית, אתם זוכים בפוטנציאל אדיר להתייעלות כלכלית. מדוע?

  • התוכנה מדווחת לכם דרך קבע על הפסדים ורווחים.
  • התוכנה יודעת "לצוד" את הלקוחות החייבים.
  • המערכת תומכת מטרות לטווח הקצר (ניהול תקציב בהתאם להעדפות שלכם).
  • אפשרות לנהל תזרימים ועוד…

סגור לתגובות.