פריוריטי אל מול פריוריטי זום – מהם ההבדלים הבולטים?

פריוריטי אל מול פריוריטי זום – מהם ההבדלים הבולטים?

מה אם היו אומרים לכם שאתם יכולים ללמד את העובדים שלכם תוך זמן קצר שפה חדשה? ככל הנראה, הייתם מסרבים להאמין. עם זאת, יותר ויותר עסקים בישראל בוחרים להיצמד לשפה ניהולית אחידה בשם פריוריטי. התוכנה המפורסמת שהספיקה לצבור שם, מוניטין וקהל אוהד ומרוצה, מאפשרת לכם באמצעות אותה שפת ניהול פנים ארגונית אחידה, לפקח על מהלכים ולשלוט בבקרה מלאה על כל המחלקות הרלוונטיות בבית העסק.

לצד תוכנת הפריורטי בגרסתה המלאה, גם ישנה תוכנה נוספת: פריוריטי זום. בעוד התוכנה הראשונה מתאימה לארגונים גדולים, גרסת הזום מתאימה לעסקים קטנים שמעוניינים בתוכנה שתסייע לייעל תהליכים. ישנם הבדלים בין שתי התוכנות, וחשוב שרגע לפני שגם אתם מתעניינים באפשרות של הטמעת פריוריטי, תדעו מהם:

פריוריטי זום: לבעלי העסקים הקטנים

כל עסק, ללא קשר לגודלו, רוצה להבטיח כי הוא עובד בצורה יעילה. תוכנת הפריוריטי מאפשרת למחלקות השונות בחברה, לעבוד בסנכרון מלא. ואתם? יכולים פשוט לפקח על כל המתרחש מאחר ואתם דוברי השפה הפנים-ארגונית. מהי הבשורה הגדולה של פריוריטי? עד היום, ישנם עסקים המספקים לכל מחלקה תוכנה שונה לעבודה. כך, לא ניתן באמת לשדך בין נתונים של מחלקות שונות, אך ישנה בעיה גדולה יותר: כמנהלים, לא תמיד אתם יודעים לפקח בצורה מלאה ויסודית על המתרחש בכל מחלקה.

עם פריוריטי (זום או פרו), מאחר וכל המחלקות וכל העובדים עושים שימוש באותה התוכנה (עם התאמה לאופי עבודתם), אתם יכולים לפקח בצורה טובה יותר, לבקרה בצורה איכותית יותר ולהיות עם יד על הדופק בכל רגע נתון. אם עד כה הסיבה שדחיתם את השימוש בפריוריטי הייתה שיקול כלכלי, דעו כי פריוריטי זום זולה יותר, ומתאימה גם לתקציבים של עסקים קטנים. 

עסקים קטנים על פי פריוריטי זום: עד 10 עובדים

אז איך מגדירים עסק קטן? אם תשאלו את פריוריטי, הרי שמדובר על עסקים עם עד 10 משתמשים/עובדים. לכן, כל עוד העסק שלכם מתופעל על ידי מקסימום עשרה עובדים, תוכלו ליהנות מגרסת הפריורטי זום. שימו לב: אין כל תכלית להנגיש את התוכנה לעשרה עובדים בלבד, בעוד חמישה אחרים יעבדו עם תוכנה אחרת. ישנם תקדימים של חברות שעשו זאת, אך מה שנוצר הוא אותו "קצר בתקשורת" שלא מאפשר באמת עבודה אחידה ברמה הפנים ארגונית. 

פריוריטי זום – אותה לא תוכל לפתח או לשדרג

הפריוריטי פרו ידועה בדינאמיות שלה ובהתאמה המלאה שלה לצרכי הלקוח. ופריוריטי זום? תחומה בגבולות ברורים שעליכם להתאים את עצמכם אליהם. את גרסת הפרו, אפשר לדמות לחומר גלם שאתם עושים בו כרצונכם. עם זאת, פריורטי זום היא כבר תוצר מוגמר שאינכם יכולים לבצע בו שינויים. קחו בחשבון כי בעת שאתם מטעמיעים את פריוריטי זום, אתם מתחייבים מראש לתוכנה בפורמט מסוים, שאותו לא ניתן להרחיב או לדייק אליכם. 

אז מי עתיד להשתמש בפריוריטי זום?

התשובה: כמעט כל בעלי התפקידים בעסק שלכם! הטמעת פריוריטי זום מתבצעת ברמת הארגון, כאשר תוך זמן קצר ישלטו העובדים שלכם בשפה שאותה דוברים כיום עובדים רבים בשלל עסקים. לדוגמא: אם מתמקדים לרגע בפן המכירתי ובשירות הניתן ללקוחות, המערכת יודעת לבצע ניהול מקיף ויסודי בכל שלבי המכירה, כבר משלב איסוף הלידים ועד לרגע בו נשלחת חשבונית ללקוח.

בעלי התפקידים שעוסקים ברכש והתנהלות אל מול הספקים, יכולים לנהל בקלות את ההתקשרות מולם, לנהל את המוצרים השונים המוצעים, המחירונים והתשלומים הישירים להם. ובנוסף:

  • ניהול לוגיסטיקה ומלאי של המחסנים
  • ניהול כספים
  • ניהול כוח אדם ועוד…

אז האם הפריוריטי זום מתאימה לכם? כל עוד אינכם צפויים לדרוש בשינויים, פיתוחים ותוספות של מודולים, התשובה חיובית. המערכת מעניקה מענה אידיאלי לחברות קטנות, ומגלמת בתוכה את מניפת היתרונות המאפיינים את פריוריטי פרו.

סגור לתגובות.