ניהול נכסים באמצעות מערכת ייעודית

ניהול נכסים באמצעות מערכת ייעודית

במידה וגם אתם עוסקים בניהול נכסים, אתם מבינים עד כמה מורכב להיות בעת ובעונה אחת בכל הנכסים שבאחריותכם. בעלי הנכסים מפקידים את מלאכת הניהול בידיים שלכם, כאשר באחריותכם לדאוג למעטפת הנדרשת לטובת ניהול יסודי, קפדני ומקצועי. לא תמיד קל ליישם את כל תהליכי הניהול לבד, ובדיוק בגלל זה ישנה מערכת ייעודית שמספקת לכם מענה ספציפי – כזו המותאמת לניהול נכסים. 

ניהול נכסים בחסות פריוריטי

התוכנה בה אתם עתידים לעשות שימוש, מבוססת על מודול הפרוייקטים המוכר (והמוצלח מאד) של פריוריטי. מגוון האפשרויות המוצע לכם דרך התוכנה, עונה על כל צורך וצורך שלכם בתור מנהלי נכסים. לדוגמא:

  • תוכלו לנהל את החוזים אל מול הדיירים בנכסים
  • פתיחת הסכם ייעודי לכל דייר, עם פירוט מלא אודות דמי השכירות, מספר התשלומים וכן הלאה
  • שליחת בקשת תשלום לכל דייר באופן אווטמטי בהתאם לפרטי ההסכם
  • הפקה של דו"חות בקרה שונים ומגוונים – לשימוש פנימי שלכם ולשימוש בעלי הנכסים

ניהול דיירים בצורה מדוייקת ויסודית

מערכת הניהול משרתת אתכם, גם בעת שבעל הנכס עתיד להתגורר בנכס הרשום על שמו. כך לדוגמא, בעת שמדובר על פרוייקט חדש, ניתן דרך התוכנה לבצע רישומים מלאים של בעלי כל הדירות שבבניין. באופן זה, תוכלו לשלוף מידע בקלות, תוך שיש לכם תיעוד מלא אודות מצב הדירה הנוכחי, הצפי למסירת המפתח, פרטים על בעל הנכס וכיוצא בזה. תוכנה לניהול נכסים, כמו זו של פריוריטי, מרכזת לכם את כל המידע הרלוונטי – לטובת ניהול אחראי ומקצועי. 

ניהול איכותי לנכס – מי יוצא נשכר?

האינטרס לניהול נכון, מקיף ואיכותי, הוא למעשה אינטרס משותף לכל הנוגעים בדבר:

  • ראשית, בעלי הנכס יוצאים נשכרים מהניהול האיכותי שלכם, זאת עם הפקת דו"חות, מענה מקצועי על שאלות ושיקוף מלא בכל רגע נתון אודות רווחיות הנכס, פירוטים כספיים ועד כמה הוא מנוצל. זיכרו כי אתם גובים דמי ניהול עבור השירות שלכם, כך שחשוב 365 ימים בשנה להצדיק אותם.
  • שנית, הדיירים בנכס. ככל שתהיו מסודרים ומנוהלים טוב יותר, כך אתם משתקפים בצורה מחמיאה כלפי הדיירים בנכסים. הרושם שתשאירו בתור חברת ניהול, ישפיע במידה רבה על הבחירה של הדיירים בנכס אותו אתם מנהלים. התוכנה לניהול הנכסים תשרת את הדיירים עם ניהול החוזים, גביית תשלום וכיוצא בזה. התוכנה מספקת חיים קלים – גם להם!
  • וכן, מי שיוצא בעיקר נשכר הוא אתם – מנהלי הנכסים! שגרת העבודה שלכם יכולה להיות קטועה ומבולגנת, אך היא גם יכולה להיות סופר מקצועית ומסודרת. תוכנה לניהול נכסים מנגישה לכם שלל יישומים בהם תוכלו לעשות שימוש בשגרת העבודה שלכם. הודות להם, תוכלו לפקח בצורה נרחבת יותר על הנעשה, הסטטוס של כל דייר וכיוצא בזה. 

מנהלי הנכסים עובדים באותה התוכנה!

כאלו העומדים בראש חברה לניהול נכסים, הרי שיש לכם את האפשרות להשמיש את התוכנה כתוכנה בלעדית למנהלי הנכסים שלכם. מערכת ניהול הנכסים קלה לשימוש, תוך שניתן להטמיע אותה בקלות הודות לממשק הידידותי שלה. חשוב מאד להכתיב שפה אחת ומערכת אחת למנהלי הנכסים שלכם מכמה סיבות:

  • כל מנהל נכס יוכל לתמוך מנהל אחר בעבודתו
  • יצירת שפה אחת המשרתת את כל מנהלי הנכסים
  • העברת ניהול פרוייקטים ממנהל אחד לשני על פי שיקול שלכם

סגור לתגובות.