פתרון לכל תעשייה: פריורטי

פריורטי

כמנכ"לים או בעלים של חברה, אתם לא יכולים להיות בעת ובעונה אחת בכמה מקומות במקביל – בשביל זה יש את פריוריטי. לא משנה כלל מהו התחום העיסוק שלכם ומהו גודל הצוות שעובד בכפוף אליכם: מדובר על מערכת יעילה שתומכת בכל המהלכים השונים במסגרת בית העסק שלכם. אם עד כה כל מחלקה בבית העסק שלכם הייתה עושה שימוש במערכת ספציפית, הרי שפריוריטי מאגדת בממשק אחד את כל הנתונים.

למערכת שלל מודולים שניתן להשמיש בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם:

  • שירות לקוחות
  • הנהלת חשבון
  • ניהול פרוייקטים
  • משאבי אנוש
  • לוגיסטיקה
  • שיווק ומכירה ועוד…

כך, אתם יכולים לשקף בו זמנית ובאמצעות אותה המערכת על שלל מהלכים, על תפוקת העובדים ולבקר בצורה יעילה, מהירה ונגישה יותר את הפעילות הכללית בעסק. שימוש במערכת שכזו מעניק לכם מניפה רחבה של יתרונות, והנה הם לפניכם:

Priority – עכשיו אתם יכולים להתחיל לעבוד

כידוע, ניהול וארגון נחשבים כמפתח להצלחה עבור עסקים רבים. המערכת הניהולית פריוריטי, היא מערכת שבאמצעותה אתם יכולים לנהל את כל המהלכים בעסק שלכם בצורה מבוקרת יותר.

שימוש בכמה תוכנות שונות ועל ידי צוותים שונים, למעשה מחלק את העסק שלכם לכמה אוטונומיות – כאשר כל אוטונומיה שכזו פועלת בצורה עצמאית לחלוטין. היתרון האדיר של המערכת פריוריטי נעוץ בעובדה כי היא יוצרת שפה משותפת ואחידה, שמצליחה לאגד וללכד את כל המחלקות ואת כל העובדים.

לא כל המנהלים יודו בזה, אך לא תמיד הם יודעים לפקח על תהליכים שונים המתנהלים בעסק שהם מנהלים. הסיבה? בקיאות חלקית במערכת שעושה כל מחלקה בנפרד. כך, לא באמת ניתן לפקח אונליין (ולעתים, גם לא בדיעבד), על מהלכים שמשפיעים ישירות על העסק. בעת שלומדים את שפת הפריוריטי ומתנהלים דרכה, הרי שניתן בכל רגע נתון לפקח ולבצע מהלכים בצורה אידיאלית ואופטימלית יותר.

זיהוי הזדמנויות, מענה איכותי לאתגרים – דרך פריוריטי

מאחר והמערכת מאפשרת לכם שליטה בשלל ערוצים בו זמנית, הרי שאתם יכולים המון פעמים להגיע למצב בו אתם מנצלים עד תום את הפוטנציאל שלכם. כמנהלים, תוכלו לצפות במהלכים שונים שהעובדים שלכם עושים, לזהות כשלים או אתגרים, להעניק להם פתרון וכך לפתור אונליין משברים. עם מערכות שונות שכל מחלקה עושה שימוש בהן, הרי שמרחב הפעולה שלכם מאד מוגבל. התוצאה? הזדמנויות שמתפספסות שיכולות לעתים לעלות בלקוחות, במוניטין שלכם וכן – גם בלא מעט כסף.

ריכוז היתרונות הבולטים של מערכת הפריוריטי:

  • התאמה מלאה אליכם: בשונה ממערכות אחרות שאתם צריכים לקבלן בדיוק כפי שהן, תוכנת פריוריטי היא מערכת שמתאימה את עצמה אליכם. היא דינאמית, גמישה ומסתגלת לסביבת העבודה שלכם על פי הצרכים הספציפיים שיש לכם.

  • תוכנה שתורמת להתייעלות: כמנהלים, יש לכם לא מעט על הראש. דילוג בין מחלקה למחלקה בבית העסק לאורך יום העבודה זה לא באמת משהו ריאלי. עם זאת, תוכלו את הבקרות שלכם לבצע באמצעות התוכנה. כך, אתם משקיפים מהצד ויכולים לבחון בכל רגע נתון באיזה שלב נמצאים אותם תהליכים אחריהם אתם עוקבים.

  • תפעול פשוט: מדובר על מערכת שידועה בכך שהיא מאד ידידותית. היא מבוססת על ממשק נוח שקל מאד ללמוד. אם לא די בכך, ניתן להגדיר מראש אילו הרשאות יינתנו לכל עובד (משתמש) בארגון שלכם, כך שתוכלו בהחלט להגדיר אזורים מסוימים כמסווגים, לתת הראשות בהתאם לתפקידים ולהגביל את מרחב התנועה של כל עובד בהתאם להחלטתכם.

  • תקדימים רבים של הצלחה ושביעות רצון: הדרך הטובה ביותר ללמוד על יתרונות התוכנה היא דרך העסקים המרוצים שכבר עושים בה שימוש. שמה של פריוריטי הולך לפניה, וכיום עושים בה שימוש חברות בוטיק, חברות גדולות וגם ארגונים גדולים. כעת? הגיע תורכם!

 

סגור לתגובות.