מערכת CRM

מערכת CRM

יתרונות של התקנת מערכת CRM –  בעסק שלכם

כאשר אנחנו מנהלים עסק אנחנו צריכים לדאוג לביצוען של הרבה מאוד משימות שונות כמו למשל הנהלת חשבונות, תשלום לספקים ולעובדים, מתן מענה ללקוחות שלנו וביצוע כלל השירותים אותם העסק מציע ללקוחות שלו. ביצוע משימות אלו יכול להיות הרבה יותר קל כאשר יש לנו מערכת CRM – שמסייעת לנו לעשות סדר ולדעת בכל רגע נתון איזה משימות ביצענו ואיזה משימות אנחנו עוד צריכים לבצע ביום שלמחרת. מערכת זו איכותית מאוד והיא יכולה להיות מותאמת אישית לצרכים העסקיים שלנו.

מערכת CRM – למה לעסקים בינונים ומעלה מומלץ לעבור למערכת ERP?

מערכת CRM – יכולה להתאים מאוד לעסקים קטנים שיש בהם עד עשרה או עשרים עובדים. כאשר העסק שלנו הוא בינוני או גדול יותר והוא כולל עשרות ואפילו מאות עובדים מערכת CRM –לא יכולה להספיק בשביל ניהול המשימות שלנו ואנחנו נעשה בחכמה עם נעבור לעבוד עם מערכת ERP מקצועית שמותאמת יותר לעסקים בינוניים וגדולים. היתרון של כלל המערכות הללו הוא שהן יכולות לסייע לנו לעבוד באופן מסודר לפי כל הנהלים הנדרשים והדרישות החוקיות למשל של הנהלת החשבונות בעסק שלנו או של העבודה שלנו מול הלקוחות שלנו לפי חוזה מוסכם מראש.

מערכת מידע CRM לעסקים קטנים

מערכת CRM – וייעול אופן העבודה של העסק שלכם

מערכת CRM – יכולה לסייע לנו להפוך את העבודה שלנו ליעילה יותר. כאשר אנחנו רוצים שהעסק שלנו יעבוד באופן יעיל אנחנו חייבים לעבוד באופן מסודר. באמצעות מערכת זו כל העובדים השונים בעסק יכולים להיות מודעים בכל רגע נתון ביום העבודה מה עליהם לעשות ואיזה משימות נשאר להם לבצע. המערכת מאפשרת גם לעובדים לשתף פעולה טוב יותר אחד עם השני כי היא יכולה לתזכר את העובדים השונים בדבר שיתופי פעולה שלהם או בדבר משימות שעליהם לבצע בשביל ששאר העובדים יוכלו להתקדם הלאה עם המשימות שלהם. ככל שהעובדים שלנו יהיו יותר מותאמים בניהם כך איכות העבודה שלהם תהיה טובה יותר והעסק שלנו יפעל באופן יעיל.

מערכת CRM – לאיזה עסקים זה מתאים?

מערכת CRM – יכולה להתאים למגוון גדול מאוד של עסקים. המערכת יכולה להתאים מאוד לעסקים קטנים בתחום הנהלת חשבונות, בתחום האינטרנט, בתחום העיצוב, בתחום האדריכלות ועיצוב פנים, בתחום של בעלי מקצוע שונים ותחומים רבים נוספים. היתרון של מערכת זו הוא שהיא יכולה לאפשר לכל עסק קטן להעניק שירות טוב יותר ללקוחות שלו. ככל שנוכל להעניק ללקוחות שלנו שירות טוב יותר כך העסק שלנו יהיה עסק רווחי יותר שיש לו תדמית חיובית יותר. חשוב מאוד להתקין מערכת שהעבודה איתה נוחה וניתן לקבל הדרכות מסודרות לכלל העובדים בעסק שלנו בשביל שיהיה להם נוח לעבוד באמצעות מערכת ייחודית ואיכותית זו. זכרו כי במידה והעסק שלכם בינוני או גדול, מערכת ERP היא הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

 

להטמעת מערכת מידע בעסק שלכם צלצלו עכשיו לחברת אסטרטק:
054-6739894

סגור לתגובות.