7 טיפים חשובים בבחירת מיישם פריוריטי

מערכת זום לעסקים

כאשר ניגשים לתהליך של יישום מערכות מידע כמו פריוריטי, לבחירת הגוף המיישם יש משמעות רבה וקריטית. משמעות הן מבחינת הצלחת התהליך והן מבחינה כספית. מיישם פריוריטי מטרתו להוביל את הפרויקט, להבין את צרכי הארגון, לבצע אופטימיזציה לתהליכים הקיימים ולהניע תהליכים חדשים. לשמחתכם, בשוק היום קיימים שפע של גופי יישום, דבר היוצר תחרות ומתן גמישות בבחירת גוף היישום.

 

על מנת לבחור את מיישם פריוריטי הנכון לכם ריכזנו כמה נקודות.

7 נקודות קריטיות שיכוונו אתכם בעת הבחירה

  1. ניסיון המיישם – בדקו את הניסיון של גוף היישום, האם עבד בעבר עם לקוחות מהתחום שלכם. האם התנסה במתן פתרונות לתהליכים מרכזיים שיש בתחום בו אתם עוסקים. ניסיון של מטמיע פריוריטי משפיע על איכות הפתרון והפרויקט ומגדיר כיצד תראה התוצאה הסופית אצלכם בארגון. מיישם פריוריטי מנוסה יודע לזהות תקלות מבעוד מועד, יודע לשאול את השאלות הנכונות ובונה תהליך שנכון עבור הלקוח.
  2. ירידה לפרטים – כחלק מתהליך האפיון יש צורך בירידה לפרטי פרטים של תהליכי החברה. ירידה לפרטים ע"י גוף היישום אינה חסרון, היא תעניק לכם פתרון יעיל יותר, תעניק לכם תמונת מצב נכונה יותר כמנהלים, תציף בעיות שטרם אובחנו ובסוף תתרום להצלחת הפרויקט בצורה מהירה יותר.
  3. מתן פתרון מלא – בתהליך של יישום פריוריטי יש לא מעט תחומים שיש לעסוק בהם כחלק מהפרויקט. תחומים כמו IT, ממשקים מול תוכנות חיצוניות, פיתוחים ועוד. גוף יישום טוב, יודע לתת מענה ולוקח בחשבון את כל התחומים שהוזכרו. גוף היישום לא בהכרח צריך לתת מענה בעצמו אך הוא יודע להפעיל את האנשים המקצועיים בתחום.
  4. מיישם = מנהל –  כחלק מתהליך היישום, תצפו מגוף היישום שינהל את המשימות, ידע להפעיל את עובדי הארגון, יבצע בקרות על איכות העבודה ויהיה אחראי על העמידה בזמנים וביעדים. בבחירתכם, אנא בדקו האם הגוף יישום מסוגל לכך. מטמיע פריוריטי יעיל לבסוף מונע תקלות ולבסוף גם חוסך לכם כסף.מיישם = מנהל
  5. כימיה – תהליך היישום הוא לרוב תהליך ארוך ומורכב, תהליך שבו משקיעים שעות רבות ומשאבים רבים. גם לכימיה הבין-אישית יש חשיבות בבחירות הגוף המיישם.
  6. המלצות מלקוחות אחרים – מומלץ לבקש מהגוף המיישם המלצות מלקוחות שונים. ההמלצות יעניקו לכם תמונה רחבה ומעמיקה על אופי הגוף המיישם, דרכי הפעולה בהם הוא עובד, איכות הפתרונות שהוא מציע ומידת שביעות הרצון של הלקוחות.
  7. כסף – ברור שלכל פרויקט יש את העלויות שלו ולעיתים הם שיקול מרכזי. עלות המיישם היא לא בהכרח מדד להצלחת הפרויקט. כמובן שלא תבחרו חשמלאי חובבן וזול לשיפוץ ביתכם, כך עשו גם בבחירת הגוף המיישם. כאשר תרצו להכריע על גוף היישום אותו אתם רוצים, העדיפו את זה שעונה על כל הנקודות שהוזכרו כאן ולא בהכרח לפי המחיר אותו הוא גובה. מטמיע פריוריטי טוב יחסוך לארגון יותר כסף ממה שתשקיעו בבחירתו.

סגור לתגובות.