תוכנת פריוריטי

ניהול מידע

החיים בעסק קלים יותר עם תוכנת פריוריטי

תוכנת פריוריטי היא מערכת לתכנון משאבי ארגון, שנקראת בשפה האנגלית Enterprise Resource Planning System, ושכולנו נוהגים לכנות בראשי התיבות ERP. בשוק מערכות ה-ERP מתבלטת תוכנת פריוריטי בפשטות ובקלות שבהם היא מתנהלת לצורך תכנון משאבי הארגון שלכם.

 

במה נבדלת תוכנת פריוריטי ממתחרותיה?

בזמן ששאר התוכנות הדומות מהוות מערכות ERP קשות ומורכבות להטמעה שגם התחזוקה שלהן מסובכת, תוכנת פריוריטי מציעה קונספט אחר לגמרי, נגיש וידידותי בהרבה, ובהתאמה היא אכן מצליחה בכל העולם. כיום למעלה מ-7,500 חברות וארגונים מכל רחבי העולם וכמובן שבישראל – שמהווים קהילה בת 300,000 משתמשים – נהנים מהיתרונות של השימוש בתוכנת פריוריטי, שלמעשה מספקת פתרון יחיד שמספק מענה הוליסטי לכל צורכי ניהול הארגון בהתאמה לעסקים מתחומי התעשייה, הקמעונאות ומגוון נוסף ועשיר של ענפים אחרים.

תוכנת פריוריטי

מהם יתרונותיה של תוכנת פריוריטי והאם היא מתאימה גם לעסקים בצמיחה?

הטמעת מערכות ERP בבתי עסק וארגונים זולה יותר, לרוב, מפיתוח ייעודי של מערכות בעבור כל מחלקות הארגון, כי היא מאפשר שימוש בממשק אחיד בעבור כל אגפי החברה או הארגון. ממשק האיחוד של תוכנת פריוריטי מציע לפיכך מעין שפה-משותפת לתקשורת בין המחלקות השונות, לצורך ריכוז וקבלת מידע רוחבי אודות העסק לצורכי ניתוח ומדידת הפעילות שלו.

בנוסף כדאי לדעת כי מערכת פריוריטי מתאימה באופן מושלם לעסקים בצמיחה, תודות ליכולתה לצמוח ביחד עם הארגון.

 

האם ניתן להשתמש בתוכנת פריוריטי גם לארגונים שפועלים הן בארץ והן בעולם?

תוכנת פריוריטי מתאימה לעסקים שפועלים בפריסה עולמית, ומציעה את שירותיה במספר שפות. בנוסף יודעת המערכת של חברת פריוריטי להתאים עצמה לחוקי המס בכל מקום שבו היא מופעלת, לנוחות הלקוחות וההנהלה.

לסיכום ניתן לומר כי המערכת הכוללת של תוכנות פריוריטי יודעת לספק מענה לפונקציות השונות בארגון, ובנוסף אפשר להוסיף מודולים, על פי צרכי הארגון, אל המערכת הבסיסית.

קראו על מיישם פריוריטי >> 

מערכת ניהול לקוחות פריוריטי

בית חברת "פריוריטי סופטוור בע"מ", פיתוח פריוריטי, מציע ללקוחותיו מספר מוצרים, שבאחדים מהן או בכולם, יכול בית עסק או ארגון לבחור לעשות שימוש. בין המוצרים השונים של תוכנות חברת פריוריטי נכללים: Priority Enterprise; Priority Pro; Priority Zoom; Priority ניהול הון אנושי; ניהול נוכחות עובדים; ומערכת חשבות שכר. כל המוצרים הללו מאפשרים לתוכנת פריוריטי ולחברה העומדת מאחוריה להציע ללקוחות העסקיים – חברות וארגונים בגדלים משתנים – חבילת ERP שלמה ואינטגרטיבית, שאותה קל להטמיע וליישם ואף לתחזק באופן שוטף.

 

תוכנת פריוריטי היא לפיכך מערכת ה-ERP המובילה בארץ לצורך ניהול ארגוני כולל. חברת פריוריטי מספקת לגופים תעשייתיים, מסחריים וציבוריים סיוע בניהול מנעד רחב של תחומים: שירות, מסחר אינטרנטי, רשתות שיווק, סיטונאות, אלקטרוניקה, מזון, מלונאות, ייצור, בנייה, חומרי בניין, ייבוא וייצוא ורבים אחרים.

 

לפרטים נוספים צלצלו לאסטרטק:
054-6739894

סגור לתגובות.