פריוריטי זום

פריוריטי

מתקדמים למערכת פריוריטי זום לניהול העסק

פריוריטי זום לעסקים הוא כלי ניהול עסק על פי דרישה, שתוכנן במיוחד בעבור עסקים קטנים. הכלי החכם הזה מספק לעסקים קטנים, שבהם עובדים על התוכנה עד 10 משתמשים, פתרון משולב ומקיף, קל ונגיש לנהל את העסק שלהם.

 

עם פריוריטי זום לעסקים כל בעל עסק יכול לנהל את כל ההיבטים של העסק הקטן שלו, מהכספים והמלאים, המשך במכירות וכלה בקשרי לקוחות. אם וכאשר החברה גדלה, פריוריטי לעסקים תגדל ביחד איתה. אחרי שימוש ב-פריוריטי ZOOM יכול עסק שהתרחב וצמח לעבור ללא כל מאמץ לתוכנת Priority Commercial או אל תוכנת Priority Industrial.

 

Priority Zoom לעסקים היא מערכת אינטגרטיבית שמיועדת בפועל לניהול עסקי כולל. תוכנת זום מותקנת בעסקים רבים, ואלפי משתמשים עושים בה שימוש יום יומי בעסקים מתחומי עיסוק שונים, לרבות משרדי ראיית חשבון רבים.

פריוריטי זום

חברות רבות קטנות ובינוניות נעזרות בתוכנה לצורך ניהול העסקים שלהן והן נהנות מהשירותים האינטגרליים החכמים של התוכנה לאורך שנים רבות. מערכת פריוריטי ZOOM לעסקים היא אטרקטיבית במיוחד בעבור עסקים שמעוניינים להחליף את מערכת המידע הקיימת שלהם באופן פשוט ומהיר, וכן בתוך השקעה של מינימום עלות. ארגונים שמשתמשים בתוכנת חשבשבת ומעוניינים להתקדם ולזכות בביצועי תוכנה משופרים ימצאו במערכת זום מענה מושלם במתכונת רב שנתית נוחה מאין כמוה.

 

פריוריטי זום – תוכנה מבוססת ענן

המערכת לתכנון משאבי הארגון – שמכונה באנגלית Enterprise Resource Planning System, או בראשי תיבות ERP – שמציע כיום בית חברת "פריוריטי סופטוור בע"מ" היא מערכת מבוססת ענן.

כל מוצרי החברה זמינים במודל SaaS על פלטפורמת ענן, אשר מספקת לארגונים סביבה חופשית ומאובטחת מפני סיכוני אבטחה, כמו גם חסינות והגנה מפני וירוסים, נוזקות והתקפות סוס טרויאני ודומותיהן.

 

ההתבססות של Priority zoom על ענן מבטיחה שמירה קפדנית על הנתונים העסקיים הרגישים של כל עסק שעושה בה שימוש. עם פלטפורמת הענן ושימוש בפריוריטי זום יכול בעל העסק לקצץ בהוצאות המחשוב הארגוני (IT) מכיוון שהתוכנה תאפשר הפחתת ההוצאות הכספיות וכוח האדם.

פריוריטי זום לעסקים

פריוריטי זום – הטמעה ושימוש נוחים במיוחד

כל מנהל יכול באמת לנהל את העסק שלו עם פריוריטי זום לעסקים בתוך שעות ספורות מהרגע שהתוכנה מוכנסת לפעולה. תהליך ההטמעה הקצר והקל של התוכנה לא דורש מיומנויות מיוחדות. ממשק המשתמש הוא ידידותי ואינטואיטיבי, וכל שבעל עסק זקוק לו בכדי ללמוד את השימוש במערכת פריוריטי זום הוא הדרכה מהירה. אחרי שתטמיעו את פריוריטי ZOOM בעסק שלכם לעולם לא תבינו איך הצלחתם לתפעל אותו עד כה בלעדיה!

לפרטים נוספים פנו עוד היום לאסטרטק:
054-6739894

סגור לתגובות.