חברת אסטרטק ייעוץ מערכות מידע

חברת אסטרטק ייעוץ מערכות מידע הוקמה בשנת 2008 ע"י גילי לוי.
מקצועיות יושרה ושירות אישי הינם הקווים המנחים את הפעילות העסקית של החברה.

חברת אסטרטק פועלת בשני מישורים,

  • יישום והטמעת מערכות מידע לרבות תוכנת הפריוריטי וזום לעסקים, ניהול פרויקטים מורכבים תוך התייחסות לצרכי הלקוח עד הפרטים הקטנים. אסטרטק מעניקה ללקוח שילוב של הבנה עסקית וארגונית יחד עם מומחיות טכנולוגית.
  • ייעוץ ERP – אסטרטק מתמחה במתן שירותי ייעוץ לבי מערכות מידע למקבלי ההחלטות בארגון לקראת ובעת רכישת מערכת מידע, ליווי ופיקוח על פרויקטים קיימים תוך מחויבות מלאה לצרכי ויעדי הלקוחות.

הידע הרב והניסיון, נצברו תוך ניהול פרויקטים והטמעת מערכות במאות חברות תעשייתיות ומסחריות בכל הקשת העסקית. שילוב יכולת ראייה מערכתית ויכולת ניתוח ממוקדת ואנליטית, מייחדים את אסטרטק בתחום יישום והטמעת מערכת הפריוריטי ומערכת זום.

אסטרטק מחזיקה בדעה כי חשיבה מחוץ לקופסה יוצרת את השינוי ומובילה לפתרונות הנכונים
גילי מוביל את חברת אסטרטק תוך מתן מענה מקצועי, ייעוץ מערכות מידע שירות וליווי אישי בלתי מתפשר.

צוות העובדים

גילי לוי

מנכ"ל ובעלים

גילי לוי בעלים ומנכ"ל מאמין כי מקצועיות ,אמינות ויעילות הינם הערכים החשובים מכל. אילו הם הקווים המנחים על פיהם פועלת החברה.

גילי בעל ניסיון של מעל 20 שנים, חי ונושם את תחום מערכות הERP. בראשית דרכו עבד בחברת priority (אשבל) במשך 6 שנים , בהמשך היה חלק מההנהלה וממקימי חברת ראאן הנדסה.

בשנת 2008 הקים את חברת אסטרטק וחרט על דיגלה שילוב בין ראייה טכנולוגית לאסטרטגיות ניהוליות מערכתיות.

גילי דוגל במתן פתרונות טכנולוגיים מתקדמים תוך מקסום הידע והמשאבים הקיימים. מציאת פתרונות פשוטים, אפקטיביים, וישימים והתאמת אופי החברה והעובדים בה למערכות.

בנוסף מחזיק בדעה כי חשיבה מחוץ לקופסה יוצרת את השינוי ומובילה לפתרונות הנכונים.

גילי מוביל את חברת אסטרטק תוך מתן מענה מקצועי, שירות וליווי אישי בלתי מתפשר.

גילי גדל ביוקנעם מתגורר כיום בתל אביב, בעל תואר מהאוניברסיטה העברית במדעי החברה (הצטיינות יתרה) ולימודי שמאות מקרקעין בטכניון.
נשוי ואב לשלושה, מקפיד לשלב את חיי המשפחה עם פעילויות ספורטיבית מגוונת עם דגש על ריצות מרתון ואהבתו הרבה לתחום הקולינרי.

חן הוך

חן החל את דרכו בחברת אסטרטק בשנת 2013 כמיישם וכיום הוא מנהל פרויקטים ואחראי תחום כספים ולוגיסטיקה. חן מנהל ומוביל פרויקטים מורכבים הדורשים ידע נרחב תוך שילוב מודולים מגוונים והבנה מערכתית עמוקה.

חן מאמין כי ההקשבה ולמידה את צורכי הלקוח הם הבסיס להצלחת כל פרויקט, האמונה כי הלקוח הינו המרכז מובילה לגישה כי איכות השירות, הזמינות והשותפות הינם הבסיס לכל פעילות.

חן הינו בעל ידע נרחב בתוכנות ומערכות ERP שונות, בעל תואר ראשון (BSc) בהנדסת תעשייה וניהול עם התמחות במערכות מידע, מוסמך SAP BI של חברת IBM

חן מתגורר עם אשתו ושתי בנותיו בכוכב יאיר אוהב מאוד לטייל בארץ ולשחק כדורגל.

מיטב רוטפלד

מיטב הצטרפה לחברה בשנת 2015 כמדריכה ומיישמת, כיום אחראית להניע מגוון פרויקטים בתחום הפריוריטי.
בתפקידה הקודם בחברת "תובנות עסקיות" ניהלה פרויקטים של תכניות עסקיות וכלכליות לעסקים. כמו כן ניהלה את סניף רעננה של חברת D.I.C ,ניהול כולל: כספים שיווק תפעול, כ"א ומלאי

מיטב בעלת תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול עם התמחות של מערכות מידע בעלת תעודות: ניהול והטמעה של מערכת ERP ויישום, פיתוח והטמעה של מערכות BI.

אהבתה הגדולה הינה לספורט תחרותי, בין היתר היתה אלופת ישראל באתלטיקה בקפיצה לרוחק וקפיצה משולשת, ספורטאית מצטיינת מטעם משרד החינוך וצה"ל.

אופיר אבימאיר

אופיר הצטרף לחברה בשנת 2018 כמדריך ומיישם במגוון פרויקטים שונים בתחום הפריוריטי.

אופיר מגיע עם ניסיון בעולמות ההדרכה וההוראה ומאמין כי הכרות עם הלקוח והתאמת ההדרכה בהתאם לצרכיו מייעלת את תהליך היישום ומשפרת את הלקוח בפן המקצועי.

אופיר בעל תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה וכן בהיסטוריה של עם ישראל. כמו כן, בעל תעודת הוראה בהיסטוריה.

אופיר מתגורר בהרצליה עם אשתו ושני ילדיו, אוהב לטייל בארץ ולשחק כדורסל עם חברים.

ליה וינר

ליה הינה בוגרת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול בשנקר ומתמחה בעיצוב וניהול מערכות דיגיטליות

החלה את עבודתה באסטרטק בשנת 2020 כמדריכה ומיישמת.

גרה בתל אביב, אוהבת לעשות ספורט, לצלול ולטייל בעולם

מאמינה בקשר אישי ובהקשבה ללקוח

צור קשר

Call Now Button